Зустрічі із Ukrainian Cinema Village на ГОГОЛЬFEST


ГОГОЛЬФЕСТ 2015


27 вересня, в неділю, в останній день ГОГОЛЬFEST’15, у кінотеатрі ГОГОЛЬFEST відбулася «Зустріч із арт-об’єднанням Ukrainian Cinema Village».

На заході організатори Ukrainian Cinema Village розповіли про свої досягнення за 4 місяці роботи арт-об’єднання, а саме: за цей час було проведено 3 кінопрактикуми «Фільм за 7 днів», результат яких – 120 осіб відвідали майстер-класи провідних кіномитців України та відзняли 22 короткометражні фільми.

«Ми хочемо, щоб в кінотеатрах України було багато українських фільмів. Саме тому ми й організовуємо освітні кінокурси, щоб талановита молодь відточувала свої навички та знімала кіно, а також сприяємо працевлаштуванню молодих кіномитців», – наголосила одна з організаторів Ukrainian Cinema Village, Інна Данилюк.

Також на «Зустрічі» був показаний кіно-альмах Ukrainian Cinema Village, до якого увійшли 10 робіт учасників усіх трьох кінопрактикумів (8 – ігрових фільмів і 2 – документальні). До речі, один із фільмів учасників кінопрактикуму «Документальний фільм за 7 днів» (що був проведений Ukrainian Cinema Village у межах «Кінорезиденції ГОГОЛЬFEST’15») отримав нагороду від студії пост-продакшну ProCut за найкращий монтаж.

Щодо своєї нинішньої діяльності, організатои розповіли, що співпрацюють з командою режисера Любомира Левицького над його молодіжною комедією #Selfieparty.

Також на «Зустрічі» було оголошено, що Ukrainian Cinema Village працює із актором Богданом Юсипчуком та режисером Олесем Юсипчуком над створенням містичної псевдодокументальної комедії «Кронрим», прем’єра якої запланована на весну 2015 року. Для Богдана Юсипчука це стане перший фільм, який він продюсуватиме.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук