Знайшлася людина, яка приміряє на собі костюм Рокфеллера


Людина в костюмі Рокфеллера


Останнім часом студія Fox Searchlight активно займається проектом під назвою «Людина в костюмі Рокфеллера», на головну роль у якому запрошено Бенедикта Камбербетча. Знаменитому за роллю Шерлока акторові запропонували зіграти Крістіана Карла Герхардсрайтера, нещодавно засудженого до 27 років ув’язнення. Камбербетчу не звикати втілювати специфічні образи. У нього є багато цікавих ролей у гідних фільмах, які можна подивитися на онлайн-кінотеатрі Фаст-торрент.

Що ж стосується задуманого фільму, то він буде знятий за мотивами твору Марка Сіла «Людина в костюмі Рокфеллера: Неймовірний зліт і приголомшливе падіння серійного самозванця» («The Man in the Rockefeller Suit: The Astonishing Rise and Spectacular Fall of a Serial Impostor»). Цю книгу не раз намагалися екранізувати, але завжди щось заважало зйомкам фільму. За «Людину в костюмі Рокфеллера» бралися Волтер Саллес і Пабло Траперо, але вдача і обставини складалися не на користь режисерів. Зараз же над екранізацією книги активно трудиться Fox Searchlight, вважаючи проект пріоритетним напрямком. Саме тому рішення Бенедикта Камбербетча дуже скоро буде оголошено публіці.

Тепер трохи про сюжет: 17-річний німець Крістіан Карл Герхардсрайтер переїжджає до США, де видає себе за англійського аристократа, лікаря, актора, перераховуючи довірливим американцям ще кілька професій. Шахрай швидко стає відомим і шанованим у вищому товаристві. Видаючи себе за представника роду Рокфеллерів, пройдисвіт підкорює серце вельми забезпеченої жінки. Незабаром у пари народжується дитина. Через якийсь час настає розлучення і викрадення доньки батьком, що призводить до звернення в поліцію. Тоді-то і спливає правда про життя Крістіана Герхардсрайтера.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук