У рамках Кінофестивалю «Світло» пройдуть персональні виставка картин Костянтина і Світлани Шаповалових


Польові квіти, Костянтин Шаповалов


З 29 листопада по 13 грудня 2015 включно в кінотеатрі «Кінопанорама» пройде виставка живопису сучасних українських художників, членів Міжнародного професійного Спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових.

Це вже 13-та персональна виставка у творчій біографії Костянтина Шаповалова і 2-та персональна виставка Світлани Шаповалової.

Творчість цих художників знаходить усе більше визнання. За численними відгуками глядачів, роботи авторів справляють незабутнє враження своєю насиченістю, енергією і кольором. Художники виробили свою характерну манеру і стиль, які легко впізнаються завдяки використанню чистих кольорів і фактурного мазка.

Роботи художників зберігаються в приватних колекціях України, у київських та одеських галереях, в Міжнародному Благодійному фонді Святої Марії, а також у Музеї народної творчості.

виставка картин Костянтина і Світлани Шаповалових

Художні досягнення Костянтина Шаповалова відзначені в рамках Міжнародної програми «Мистецький Олімп». Стаття про художника, а також репродукції деяких його робіт були включені в ілюстровану книгу-альбом «Мистецький Олімп» редакції 2015 р. А за вагомий внесок у розвиток мистецтва та культури України Костянтин Шаповалов був нагороджений цього року Дипломом Українського фонду культури.

Виставка буде відкрита для відвідувань з 29 листопада, але офіційне відкриття відбудеться 6 грудня і буде приурочене до відкриття II Кінофестивалю «Світло», Президентом якого є Костянтин Шаповалов.

Виставку можна відвідати за адресою: м Київ, вул. Шота Руставелі, 19, кінотеатр «Кінопанорама». Вхід вільний.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *