У Києві відбулася святкова прем’єра «Чунгула»


chungul


31 жовтня в столичному кінотеатрі «Сінема Сіті» пройшов спеціальний показ української стрічки «Чунгул» режисерів Олександра та В’ячеслава Альошечкіних за їх власним сценарієм. Подивитись фільм разом з глядачами також прийшли виконавці головних ролей Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Георгій Поволоцький, Віктор Демерташ, продюсери фільму Володимир Мунтян та Олексій Кашин та музичний продюсер Сергій Лихоманенко. Бажаючих завітати на прем’єру в Києві виявилось настільки багато, що показ відбувався одразу в двох залах кінотеатру паралельно. Перед переглядом фільму гості мали можливість взяти участь у вечірці, яку було підготовано спеціально для них, головною темою вечірки стало свято Гелловін.

Фільм «Чунгул» розповідає історію про українського парубка, що попадає у вир дивних подій після того, як його автомобіль раптом ламається в закинутому селі. Село Чунгул насправді існує в Запорізькій області, проте зйомки відбувались під Києвом влітку цього року.

На питання, чому режисери обрали для себе містичну тему, один з братів-режисерів Олександр Альошечкін відповів: «Ми з братами в дитинстві слухали багато казок, та й самі полюбляли розповідати та вигадувати свої історії. Мабуть, звідти і народилась ця тяга до містики. Для країни, яка дала світу Гоголя, тема містики буде завжди перспективною».

До Київської прем’єри команда фільму вже особисто представила свою роботу глядачам у Львові, Івано-Франківську та Одесі. Попереду – Харків, Полтава та Тернопіль. Подивитись фільм «Чунгул» можна з 27 жовтня в кінотеатрах по всій Україні завдяки дистриб’ютору Multi Media Distribution.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук