У Києві відбудеться прем’єра короткометражної версії фільму “ІНШИЙ”


Фільм "Інший" 2016


10 березня о 17-00 за підтримки Indie Films Club відбудеться прем’єра короткометражної версії фільму “ІНШИЙ” в київському кінотеатрі Кінопанорама.

«ІНШИЙ» – це тонка психологічна драма, націлена на те, щоб зробити суспільство трохи добрішим. Разом з тим, це насичена подіями і інтригою історія, в центрі якої непростий любовний трикутник.

Метою фільма є привернення уваги соціуму до людей, які трохи відрізняються зовні від інших.

“Давайте разом боротися з дискримінацією, адже, за великим рахунком, ми не готові приймати людей з обмеженими фізичними можливостями як рівних!”

Художній фільм «ІНШИЙ» – це перша ластівка в прагненні не закривати очі на важливі проблеми суспільства, а знаходити шляхи і способи їх вирішення. Ця картина – своєрідний міст між людьми звичайними і тими, хто так чи інакше обмежений у своїх фізичних можливостях. Художній фільм «ІНШИЙ» зачіпає загальнолюдські проблеми, які стосуються кожного і дарує непідробне душевне тепло, таке необхідне в наш непростий час.

В головній ролі – Григорій Гришкан – хлопець, хворий на ДЦП, який за сумісництвом є продюсером цього проекту.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук