У Джека Горобця в п’ятих «Піратах Карибського моря» з’явиться новий напарник


Джек Горобець
Джек Горобець


Робота над наступною частиною «Піратів Карибського моря» триває. За непідтвердженою інформацією, продовження піратської саги навіть зберегло за собою назву – «Мерці не розповідають казок». Новим напарником Джонні Деппа у фільмі стане актор Брентон Твейтс, знайомий глядачам за фантастичним фільмом «Посвячений».

Незважаючи на те, що Брентон Твейтс досі невідомий широкій публіці, список його акторських робіт уже зараз вражає. Він зіграв головну роль в екранізації фантастичного роману письменниці Лоїс Лоурі «Даритель», яка в прокат вийшла під назвою «Посвячений». Також його можна побачити в фільмі жахів «Окулус», науково-фантастичному трилері «Сигнал» та диснеївській казці «Чаклунка». У п’ятій частині «Піратів Карибського моря» Твейтс зіграє британського солдата.

Інший цікавий слух стосується ролі головного лиходія. За інформацією видання The Wrap, вона дісталася Хав’єру Бардему. Про своє бажання повернутися в кіносеріал також заявляв Орландо Блум, який знявся в трьох частинах кінофраншизи. Зйомки фільму планують розпочати в 2015 році, а прем’єру студія Disney призначила на липень 2017-го.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук