Рідлі Скотт представить нового Чужого


Кадр з фільмів «Прометей»
Кадр з фільму «Прометей»


Автор і головний ідеолог Чужих Рідлі Скотт пообіцяв представити у другій частині «Прометея» абсолютно новий вигляд інопланетян. При цьому Скотт деякий час тому клятвено запевнив всіх шанувальників саги, що всіма улюблених ксеноморфів у фільмах всесвіту більше не буде.

За допомогою «Прометея», який вийшов у 2012 році, Рідлі Скотт повернувся сам і повернув своїх шанувальників у далекий 1979 рік, коли відбулася прем’єра першого фільму «Чужий». У цій стрічці світу було представлено ксеноморфів – потворних і страшних інопланетян. Далі були ще три частини «Чужого» і «Чужих», а вже потім на екрани вийшов «Прометей». Сполучною ланкою нової історії стали якраз інопланетяни. У найближчі кілька років ми побачимо продовження цієї історії. Щоб глядачеві не було нудно, Скотт анонсував абсолютно нового інопланетянина, який з’явиться в другій половині майбутнього фільму.

В інтерв’ю виданню Collider режисер так прокоментував своє рішення:

«Прометей 2» привнесе в цей світ щось нове. Я втомився від богів і драконів. Якщо побачу ще хоча б одного дракона – обов’язково застрелюся! Зупиніть драконів. У третьому акті «Прометея 2» я представлю вам оновлену версію інопланетянина.

Прем’єру фільму заплановано на 2016 рік. Зйомки планують розпочати уже за декілька місяців. Відомо, що до своїх ролей повернуться Нумі Рапас і Майкл Фассбендер.

Найближчою ж картиною Рідлі Скотта, котру можна буде побачити в кіно, стане стрічка «Вихід: Боги і царі», що з’явиться в прокаті 1 січня 2015 року.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук