«Протистояння» Стівена Кінга стане кінофраншизою


«Протистояння»
«Протистояння»


Приємна новина для любителів читать романы Стівена Кінга, а потім дивитися екранізації. Кіноверсія масивного постапокаліптичного роману Стівена Кінга «Протистояння», одна з ролей в якій пропонується Метью Макконахі, стане франшизою з чотирьох фільмів. Про це повідомив режисер проекту Джош Бун.

Студія Warner уже давно намагається вивести «Протистояння» на великий екран. У різний час з проектом пов’язували імена таких режисерів, як Девід Єтс (серія «Гаррі Поттер»), Скотт Купер («Божевільне серце», «З пекла») і Бен Аффлек («Операція “Арго”», «Бувай, дитинко, бувай»). У лютому 2014-го року режисерське крісло зайняв Джош Бун, великий шанувальник книги, який нещодавно випустив несподіваний хіт «Винні зірки».

«Спочатку ми планували зняти один тригодинний фільм, – розповів Бун. – Я провів близько п’яти місяців за написанням сценарію, і результат сподобався як студії, так і самому Стівену Кінгу. А потім до мене прийшли з пропозицією: “А чи не хочеш зняти за мотивами книги серію фільмів?” І я відповів: “Хай йому грець, авжеж!” Так що, думаю, у нас вийде близько чотирьох фільмів.

Поки я не можу розкрити всі подробиці. Пообіцяю лише, що все буде виконано на найвищому рівні, а кастинг перевершить очікування шанувальників. Ми вже зустрічалися з безліччю акторів і уклали з декотрими контракти».

Роман «Протистояння» можна примітити на книжковій полиці сім’ї Купера – головного персонажа фільму «Інтерстеллар» Крістофера Нолана.У серпні з’явилася інформація, що зірці стрічки «Інтерстеллар» і телесеріалу «Справжній детектив» Метью Макконахі запропонували роль Рендалла Флеґа – демонічного персонажа та уособлення зла. У міні-серіалі 1994 року цього персонажа грав Джеймі Шерідан.

За сюжетом роману, на секретній базі відбувається витік смертельного вірусу. Весь штат лабораторії гине на робочих місцях. Дивом виживає один з охоронців разом із дружиною і дитиною. Проте його звільнення з бази вартує життя тисяч людей: вірус викликає страшну епідемію. Ті, яким вдалося вціліти, розділяються на два табори. Одні залишаються вірні ідеалам минулого, інші ж долучаються до загадкового Чорного чоловіка, котрий прагне світового панування.

Очікується, що зйомки першого фільму за мотивами «Протистояння» можуть початися вже навесні 2015-го року. А реліз кінокартини варто чекати не раніше кінця 2016 року.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук