Журнал People назвав найсексуальнішого чоловіка 2014-го року


Кріс Хемсворт
Кріс Хемсворт


Щороку в грудневому номері журнал People називає ім’я найсексуальнішого чоловіка планети.

Цей титул присвоюється журналом з 1985 року.

Першим його володарем став Мел Гібсон. Як відзначає видання, тоді звання Гібсон заслужив завдяки зразковій поведінці та ролі в постапокаліптичному бойовику «Божевільний Макс».

Цього ж року журнал People назвав найсексуальнішим чоловіком австралійця Кріса Хемсворта. Хемсворт – зірка фільмів студії Marvel («Тор», «Месники»), йому 31 рік. Він одружений з іспанською акторкою Ельзою Патакі. У пари троє дітей.

В інтерв’ю журналу Хемсворт розповів про те, що найближчим часом збирається відпочивати:

«Мені здається, цей статус дає мені право в найближчі кілька тижнів нічого не робити по господарству. Тепер я скажу своїй дружині, що я вище всього цього, адже мене вибрали люди. Я не буду мити посуд, не буду забиратися, мені навіть не потрібно буде міняти дітям підгузки!».

Другий рядок рейтингу цього року займає Кріс Претт, який зіграв одну з головних ролей у фантастичному бойовику «Вартові галактики». На третьому місці – Джеймі Дорнан, якого в лютому 2015-го можна буде побачити в екранізації скандального роману для дорослих «П’ятдесят відтінків сірого». Актор Бредлі Купер зайняв шосту сходинку рейтингу.

У 2013 році найсексуальнішим чоловіком журнал People обрав соліста групи Maroon 5 Адама Левіна, в 2012-му цей статус отримав актор Ченнінг Татум. Бредлі Купер побував на першій сходинці рейтингу в 2011 році.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук