Пол Ґрінґрасс планує екранізувати «1984» Джорджа Орвелла


«1984»
«1984»


Британський режисер Пол Ґрінґрасс очолить нову високобюджетну екранізацію класичного роману-антиутопії Джорджа Орвелла «1984», до зйомок якої зможе приступити після завершення роботи над продовженням франшизи про Джейсона Борна з Меттом Деймоном.

За сценарій екранізації відповідатиме Джон Грем, автор бродвейського мюзиклу «Чарівна країна», натхненного однойменною кінострічкою Марка Форстера з Джонні Деппом і Кейт Вінслет.

Фінансуватиме кінопроект Sony Pictures, а продюсерами виступлять Джина Розенбаум і Скотт Рудін, який працював з Ґрінґрассом над фільмом «Капітан Филліпс».

Видана в 1959 році, книга Орвелла про тоталітарну державу під керівництвом Великого Брата і людиню, котра кидає виклик системі – Вінстона Сміта стала однією з найвідоміших антиутопія XX століття поряд з романами «Ми» Євгена Замятіна, «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері та «Прекрасний новий світ» Олдоса Гакслі.

Намір зняти фільм за мотивами книги Орвелла висловлювали в 2012 році компанії Imagine Entertainment та LBI Entertainment, проте проект так і не було втілено в життя.

Раніше роботу Оруелла вже неодноразово екранізували. На основі роману знято телефільми, а також дві кінострічки – в 1956 і 1984 році. Найвідомішою екранізацією роману є фільм Майкла Редфорда з Джоном Хертом і Річардом Бертоном, яка вийшла в 1984 році.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

1 коментар

  1. Павло коментує:

    Це має бути щось видовищне.
    Бачив екранізацію Редфорда: скукота-а-а-ааа!
    Чекатиму на вихід цього фільму.

Напишіть відгук