Новий постер українського фільму Любомира Левицького #SELFIEPARTY


ФІЛЬМ #SELFIEPARTY


Відома українська телеведуча Поліна Логунова роздяглася заради зйомок нового постера найскандальнішої української екшн-комедії #SELFIEPARTY від Любомира Левицького! Відбулася прем’єра другого постера, а сам фільм з’явиться у всіх кінотеатрах України вже 31 березня!

«Коли будувалися декорації для зйомок ми знали, що підемо до кінця і зруйнуємо все, що знадобиться для відтворення атмосфери справжньої тусовки в кадрі. На знімальному майданчику справді відбувалися неймовірні речі, про які я навіть боюся розповідати: всю правду ми покажемо вже на кіноекранах» – з посмішкою розповідає режисер фільму Любомир Левицький.

комедія #SELFIEPARTY

5 фактів, які він все ж погодився озвучити, показують масштаби того, що відбувалося на знімальному майданчику:

  • 1. У зйомках тільки однієї сцени на майданчику відривалися понад 300 акторів.
  • 2. В кадр потрапили понад 160 молодих українок. Близько 40 з них розійшлися зі своїми хлопцями, а ще 17 довелося розійтися вже після знімального процесу.
  • 3. Були майже повністю зруйнований дім-декорація, два справжніх авто, морально постраждали три викладачі, що брали участь у зйомках, а наш кастинг директор досі вживає заспокійливе.
  • 4. У зйомках брали участь американські актори, які розмовляли українською і вже наприкінці зйомок розповіли знімальній команді, що їхні вечірки відпочивають у порівнянні з тим, як вміє відриватися українська молодь.
  • 5. Наші юристи спеціально прорахували масштаб стихійного лиха, що відбулося у кадрі і з’ясували, що у відповідності з чинним кримінальним та адміністративним кодексом головним героям світить до 2,5 мільйонів гривень штрафу і по 4 роки позбавлення волі.

Режисер зізнався, що у нього виник конфлікт з керівництвом і проект ледь не закрили: «Я радий, що генеральний продюсер не був присутній на цілодобових зйомках і не бачив усіх подробиць, бо тоді б ви не побачили #SELFIEPARTY».

Про те, як це було насправді, можна буде побачити на великих екранах вже 31 березня.

Стежте за новинами в офіційних групах фільму:
https://www.facebook.com/selfiepartymovie/
https://vk.com/selfiepartymovieВас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук