Мел Гібсон повертається до режисури


Мел Гібсон
Мел Гібсон


Мел Гібсон останнім часом не особливо популярний і потрібний в Голлівуді. А все з тієї причини, що він кілька років погрожував своїй тодішній подрузі. За останні роки актор з’явився хіба що в парі фільмів – «Мачете вбиває» і «Нестримні 3».

Найближчим часом Гібсон збирається повернутися до режисури. Актор і режисер найближчим часом приступить до зйомок військової драми «Hacksaw Ridge», яка розповість реальну історію рядового першого класу Десмонда Ті Досса. Досс відзначився на полі бою і отримав спеціальну нагороду – орден за хоробрість.

За чутками, головну роль у фільмі може виконати Ендрю Гарфілд – зірка фільмів серії «Нова Людина-павук». Ідея фільму з’явилася 13 років тому, але тоді права на кінокартину перебували у студії Disney. Зараз випускової студії у картини немає, та це питання часу.

Останньою режисерською роботою Мела Гібсона стала картина «Апокаліпсис». Також актор зняв фільми «Людина без обличчя», «Хоробре серце» та «Страсті Христові». Що стосується акторських робіт, то їх набагато більше – понад 50. Найвідомішими з них є ролі в кінострічках «Смертельна зброя», «Меверік», «Божевільний Макс» і «Хоробре серце».Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук