«Інтерстеллар» став основою для документального фільму


«Інтерстеллар»
Кадр з фільму «Інтерстеллар»


Крістофер Нолан куруватиме документальний проект, ідеєю для якого послужив його фільму «Інтерстеллар». Автори майбутньої кінострічки – Девід Броуді та Анґус Волл – планують зібрати в одному фільмі найцікавіші пам’ятні фотографії та відеоролики, які складають нашу з вами історію.

«Капсула часу» Ролик фільму «Капсула часу»У представленому відеоролику актори з фільму «Інтерстеллар» – Джессіка Честейн, Метью Макконахі і Енн Гетевей – розповідають про необхідність зберегти нашу спадщину для майбутніх поколінь. Ми залишаємо речі й спогади нашим дітям, зберігаючи таким чином історію своєї родини та країни. Творці картини пропонують усім охочим надсилати їм відеоролики, фотографії, малюнки – все те, що складає пам’ять про земне життя. Пізніше автори змонтують з цього матеріалу короткометражне кіно – своєрідну капсулу часу, яка повинна зберегти епізоди життя людства на планеті Земля.

Фільм «Інтерстеллар» режисера Крістофера Нолана розповідає про подорож крізь час і простір команди, покликаної знайти для землян новий дім у космосі. Вся справа в тому, що наша планета гине. Жити на ній залишається одному-двом поколінням. Вимирають харчові культури, в країнах починається продовольча криза, піщані бурі накривають міста. Як говорить один з героїв картини – людство було народжене на землі, але померти йому судилося не тут.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук