Допрем’єрний показ нової української стрічки «По той бік»


По той бік


Кінострічка «По той бік» огортає український медіа-простір все більшим ажіотажем. Презентація фільму відбулася ще в липні на Одеському міжнародному кінофестивалі, а 28 жовтня «По той бік» показали на МКФ «Молодість», де кіно було єдиним українським представником міжнародного конкурсу повнометражних робіт.

Стрічка «По той бік» розповідає історію молодої вчительки (актриса Поліна Джакаєва), яка пережила клінічну смерть. Після чого у неї періодично у почали з’являтися видіння: невідомі їй фрагменти, епізоди, уривчасті образи. Завдяки їм вона знаходить місця злочинів.

Фільм є повністю українським продуктом: необхідну локацію, що відтворювала б дух 70-80 рр. минулого століття, автори фільму знайшли в одному з селищ Чернігівської області. Оператором стрічки виступив Євген Губренко, а композитором став найкращий саунд-продюсер країни – MONATIK. Кінокритики вже встигли відмітити музичне оформлення фільму, що допомогло тримати напругу. Цікаво, що фільм був знятий на власні кошти студії без залучення інвесторів.

Дебютна робота повнометражного кіно-доробку Олександра Литвиненка вже викликала неабиякий глядацький feed-back. Фільм встигли охрестити «відполірованим» й наголосили на винятковій увазі режисера до краси кадрів. «По той бік» вже порівнюють з ранніми роботами Хічкока. Олександр Литвиненко назвав сумму, яку витратили для виготовлення кінострічки, що склала $ 180 000.

Команда фільму також запустила проект відео-відгуків про фільм #ПОТОЙБІК, де кіно-інсайдери: знамениті режисери, експерти в галузі культури та непересічні особистостіподілились своїми думками з приводу нового українського фільму «По той бік». Серед особистостей, які оцінили стрічку вже є Любомир Левицький, Ганна Свиридова, Олексій Соболєв та Валерій Харчишин.

Запрошуємо Вас відвідати зірковий допрем’єрний показ фільму. Також у журналістів буде унікальна можливість потрапити на прес-конференцію з режисером, продюсером та головними героями фільму, яка відбудеться о 18:00 в приміщенні кінотеатру. Перед прем’єрним показом фільму брати розкажуть про те, як розвивається кіноіндустрія в Україні, якою є основна ідею фільму «По той бік» і як це насправді – працювати зі своїм братом.

Дата: 30 листопада

Час: 18:00

Адреса: кінотеатр «Жовтень», м. Київ, вул. Костянтинівська, 26

Акредитація обов’язкова!

Софія, media@yulainfo.com, +38 097 545 30 80Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук