Ченнінг Татум екранізує книгу Метью Квіка


Ченнінг Татум
Ченнінг Татум


Американський актор Ченнінг Татум дебютує в кіно в якості режисера. Спільно зі своїм креативним партнером Рейдом Керолайн він приступив до роботи над проектом «Пробач мене, Леонарде Пікок».

Кінокартина, співпродюсером і співрежисером якої стане Татум, буде базуватися на однойменному романі Метью Квіка, автора «Збірка промінців надії» (переклад назви фільму, знятого за цим романом – «Мій хлопець – псих»).

Ченнінг Татум давно хотів зняти кіно сам. Він узяв сценарій, який близько року перебував в розробці у The Weinstein Co. Татум також має намір зіграти одну з головних ролей у цьому фільмі.

Книга «Пробач мені, Леонарде Пікок» вийшла в 2013 році. Вона розповідає про важкого підлітка, який приносить до школи пістолета, щоб убити свого найкращого друга, а потім застрелитися самому. Та перед цим протягом дня він прощається з тими, хто йому близький.

У разі старту проекту, Ченнінг Татум зіграє вчителя, який втручається в події. На даний час ведеться пошук сценариста, який адаптує книгу для зйомок.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук