Номінанти на премію ASC 2015: Хто ж кращий оператор?


Номінанти на премію ASC 2015: Хто ж кращий оператор?


Американська асоціація операторів (ASC) 15 лютого назве найкращого представника професії за минулий, 2014 рік. Серед номінантів – призер минулому року за «Гравітацію» Еммануель Любєцки, який цього разу знімав «Бердмена».

Починаючи з 2000 року майже 80% номінантів на премію ASC отримували номінацію на «Оскар», проте за 14 років переможці збігалися тільки чотири рази. Зокрема, рік тому Асоціація операторів вибрала вищезгаданого Еммануеля Любєцки, і йому ж пішов «Оскар» за його роботу над «Гравітацією».

Примітно, що «Бердмен» за принципом зйомки в чомусь схожий з фільмом Альфонсо Куарона, тільки замість космосу дія розвивається в тісному просторі бродвейського театру і на прилеглих до нього вулицях. Більш того, завдяки майстерності оператора і монтажера «Бердмен» виглядає як фільм, знятий одним дублем.

Список претендентів на премію ASC:

Дік Поуп — «Вільям Тернер»
Оскар Фаура — «Гра в імітацію»
Роберт Д. Йоумен — «Готель “Ґранд Будапешт”»
Роджер Дікінс — «Нескорений»
Еммануель Любєцки — «Бердмен»

У Любєцки вже є три нагороди ASC – за «Гравітацію», «Дерево життя» та «Дитя людське». Стільки ж нагород у ветерана Роджера Дікінса – за фільми «007: Координати “Скайфолл”», «Втеча з Шоушенка» і драму братів Коен «Людина, якої не було».

У свою чергу, Гільдія продюсерів США оголосила список номінантів 2015 року.Дік Поуп, який зняв неймовірної краси пейзажі і важку долю художника Вільяма Тернера для Майка Лі, номінується на приз ASC вдруге після «Ілюзіоніста».

Оскар Фаура і Роберт Д. Йоум вперше претендують на премію Американської асоціації операторів.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук