Анджеліна Джолі збирається завершити кар’єру актриси


Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі


В недавньому інтерв’ю журналу Variety Анджеліна Джолі розповіла, що збирається присвятити себе режисурі. Днями відбулася прем’єра другого художнього фільму Джолі – «Нескорений». У найближчих планах актриси ще кілька кінокартин.

Анджеліна Джолі за свою тривалу кар’єру актриси встигла знятися у понад 35 фільмах. Вона не боїться експериментувати і вибирає абсолютно різні жанри – від серйозних бойовиків до еротичних мелодрам. Нещодавно в інтерв’ю Vanity Fair актриса заявила, що подумує про кар’єру політика.

Джолі сказала, що прекрасно усвідомлює той факт, що її акторська кар’єра допомагає оплачувати рахунки, але нічого не може з собою вдіяти.

«Я знімуся ще в декількох кінострічках, у тому числі разом з моїм чоловіком – Бредом Піттом. Мені більше подобається направляти камеру на іншого актора й спостерігати за тим, як він працює».

В інтерв’ю іншому виданню – Du Jour Magazine – Джолі пояснила свої відчуття від професії:

«Я ніколи не відчувала себе комфортно в якості актриси. Мені ніколи не подобалося стояти перед камерою. Але я навіть не припускала, що коли-небудь зможу зайнятися режисурою».

На запитання журналіста про те, чи планує Анджеліна Джолі залишити акторську професію назовсім, вона відповіла з посмішкою: «Так, планую».

Днями завершилися зйомки чергової режисерської роботи актриси – фільму «Біля моря», в якому Джолі знялася разом зі своїм чоловіком Бредом Піттом. Крім них у кінострчці також задіяна Мелані Лоран.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

1 коментар

  1. Павло коментує:

    Хай пробує знімати, якщо цього хоче. Чесно кажучи, не люблю її як акторку…

Напишіть відгук