Сьомий епізод «Зоряних війн» отримав назву


Зоряні війни - Епізод 7: Пробудження сили
Зоряні війни: Сила пробуджується


Стала відомою офіційна назва сьомого епізоду фантастичної саги, розпочатої Джорджем Лукасом. Фільм Джея Джея Абрамса з’явиться в кінотеатрах під назвою «Зоряні війни: Сила пробуджується» (Star Wars: The Force Awakens).

Студія Disney також офіційно підтвердила закінчення основних зйомок стрічки. 1 листопада акторський ансамбль стрічки та її творча команда зібралися в Музеї науки в Лондоні, щоб відзначити завершення виробничого процесу.

Робота над фільмом велася протягом всього літнього періоду і базувалася поперемінно в Pinewood Studios і Абу-Дабі. Остання локація викликала ряд чуток про те, що режисер намагався відтворити пустельні пейзажі Татуїна, рідної планети Люка Скайвокера.

Зйомки, проте, на якийсь час припинялися, що було викликано травмою Гарісона Форда, отриманої на знімальному майданчику. Про сюжет «Прокидання Сили» за сценарієм Абрамса і Лоуренса Кездана, як і раніше, відомо вкрай мало. Події сиквела будуть розгортатися через три десятиліття після подій «Повернення джедая».

У проекті знялися зірки оригінальної саги Керрі Фішер, Марк Хемілл, Ентоні Денієлс, Ворвік Девіс, Пітер Мейх’ю і Кенні Бейкер, а також новачки «Зоряний воєн» Лупіта Ніонґо, Адам Драйвер, Енді Серкіс, Макс фон Сюдов і Джон Боєґа.

У прокат сьомий епізод кінофраншизи вийде 17 грудня 2015 року.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук