Фільм «Шалена карта» (2013)


Фільм «Шалена карта / Wild Card» (2014)


Жанр: кримінал, трилер, драма
Рік / Год: 2014
Країна / Страна: США
Студія / Студия: Cinema Seven Productions, Current Entertainment, Lionsgate, Quad Films, Sierra Pictures, Silver State Production Services

Режисер / Режиссёр: Саймон Вест

У ролях / В ролях: Софія Вергара, Джейсон Стейтем, Майло Вентімілья, Стенлі Туччі, Майкл Ангарано, Домінік Гарсіа-Лорідо та ін.

Тривалість / Продолжительность: 01:25:19

Сюжет:
(укр.)
Головний герой кримінального трилера – колишній військовий Нік Ескаланте. Він живе в Лас-Вегасі і працює охоронцем. Ті, кого він охороняє – різні люди, іноді наївні, іноді охочі надурити всіх навколо. Мрія Ніка – переїхати до Венеції і прожити залишок життя далеко від метушні та криміналу. Коли з’являється можливість залишити справи і нарешті виїхати, Ніка просить про допомогу повія Холлі, яка зазнала насильства з боку сина місцевого гангстера. Щоб допомогти дівчині, герою доведеться втрутитися в справи мафії, які можуть закінчиться тим, що Венецію побачити так і не вийде.

Якщо вам до душі американське кіно, ви можете дивитися нові фільми онлайн на сайтах, якы це пропонують – величезний вибір якісного голлівудського кіно в одному місці. Сучасні блокбастери і класичні ч/б фільми, мелодрами, бойовики і фантастика – кіно на будь-який смак.

(рус.)
Главный герой уголовного триллера – бывший военный Ник Эскаланте. Он живет в Лас-Вегасе и работает охранником. Те, кого он охраняет, – разные люди, иногда наивные, иногда желающие надуть всех вокруг. Мечта Ника – переехать в Венецию и прожить остаток жизни вдали от суеты и криминала. Когда появляется возможность оставить дела и наконец выехать, Ника просит о помощи проститутка Холли, жертва насилия со стороны сына местного гангстера. Чтобы помочь девочке, герою придется вторгнутся в дела мафии, которые могут закончится тем, что Венецию увидеть так и не получится.

Если вам по душе американское кино, вы можете смотреть новые фильмы онлайн http://kinogo-x.ru/usa_filmy/ – огромный выбор качественного голливудского кино в одном месте. Современные блокбастеры и классические ч/б киноленты, мелодрамы, боевики и фантастика – кино на любой вкус.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук