Фільм «Одержимість» (2014)


Фільм «Одержимість / Whiplash» (2014)


Жанр: драма, музичний
Рік: 2014
Країна: США
Студія: Blumhouse Productions, Bold Films, Right of Way Films

Режисер: Дем’єн Шазелл

У ролях: Майлз Теллер, Дж. К. Сіммонс, Пол Райзер, Меліса Беноист, Остін Стоуелл, Нат Ленг, Кріс Малки, Деймон Гаптон, Макс Кеш, Сюанн Споук та ін.

Тривалість: 01:42:12

Сюжет:
Молодий хлопець по імені Ендрю, всю свою усвідомлену життя присвятив музиці. Старанні багатогодинні заняття, виснажливі ув’язнення в студії і обмеження радісних моментів повсякденного життя дали приголомшливий результат – неперевершене володіння музичним інструментом. Віртуозно володіючи грою на барабанах, хлопчина вирішив домогтися більшого – всесвітнього визнання.

На одному з виступів хлопця барабанщика зауважує відомий диригент, самого популярного в країні музичного оркестру. Ендрю відразу ж погодився, коли диригент запросив його грати в його трупі. Тоді ще хлопчина не знав, що його очікує. На першій репетиції під керівництвом маестро барабанщик зрозумів, що його гра на барабанах не ідеальна і диригент хоче почути від нього більшого. Наставник з кожним днем була все наполегливіше і наполегливіше, при цьому він не приховував своєї істинної грубої натури. Перебуваючи в психологічному придушенні хлопцем оволоділа одержимість: стати культовим барабанщиком.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук