Фільм «Форма води» (2017)


The Shape of Water


Жанр: драма, жахи / ужасы, мелодрама, фентезі / фентези, трилер / триллер, пригоди / приключения
Рік / Год: 2017
Країна / Страна: США

Режисер / Режиссёр: Ґільєрмо дель Торо / Гильермо дель Торо

У головних ролях / В главных ролях: Саллі Гокінс / Салли Хокинс, Майкл Шеннон, Річард Дженкінс /
Ричард Дженкинс, Октавія Спенсер / Октавия Спенсер та ін / и др.

Оригінальна назва / Оригинальное название: The Shape of Water

Сюжет фільму «Форма води»:
Фільм показує глядачеві, як виглядають США в період Холодної війни. Багато що в ті роки було неправильним і жорстоким. Політика диктувала свої правила всьому: мистецтву, торгівлі і головне – науці.

Група американських вчених випадково знаходить на дні моря дивну істоту, ззовні дуже схожу на звичайного чоловіка, але внутрішньо повністю йому протилежну. Якісь природні та генетичні аномалії дозволяють цій людині-амфібії легко дихати під водою і неймовірно швидко плавати. Дуже скоро містичний герой кінострічки виявляється замкненим у секретній лабораторії.

Напевно, так би все й закінчилося, якби в цьому закритому дослідницькому центрі не з’явилася німа прибиральниця, яка буквально з першого погляду перейнялася почуттям до піддослідного об’єкта. Її серце відчуває біль і істинно співчуває цій істоті. Тож не дивно, що жінка закохується. Бажаючи подарувати коханому свободу, головна героїня складає цілий план втечі, розуміючи, що в разі провалу вона не просто буде звільнена, а швидше за все втратить життя. Але це не зупиняє хоробру жінку, готову пожертвувати всім заради свого коханого.

Сюжет фильма «Форма води»:
Фильм Форма воды показывает зрителю США в период Холодной войны. Многое в те годы было неправильным и жестоким. Политика диктовала свои правила всему: искусству, торговле и главное – науке.

Группа американских ученых случайно находит на дне моря странное существо, внешне похожее на обычного мужчину, но внутренне полностью ему противоположное. Какие-то природные и генетические аномалии позволяют этому человеку-амфибии легко дышать под водой и невероятно быстро плавать. Очень скоро мистический герой киноленты оказывается запертым в секретной лаборатории.

Наверное, так бы всё и закончилось, если бы в этом закрытом исследовательском центре не появилась немая уборщица, которая буквально с первого взгляда прониклась чувством к подопытному объекту. Её сердце чувствует боль и истинно сострадает существу. Не удивительно, что женщина влюбляется в него. Желая подарить любимому свободу, главная героиня составляет целый план, понимая, что в случае провала она не просто будет уволена, а скорее всего лишится жизни. Но это не останавливает храбрую женщину, готовую пожертвовать всем, что угодно ради своего возлюбленного.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук