Фільм «Мисливці за скарбами» (2014)


Фільм «Мисливці за скарбами / The Monuments Men» (2014)


Жанр: біографічний, драма, військовий
Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Columbia Pictures, Fox 2000 Pictures, Smokehouse Pictures

Режисер: Джордж Клуні / George Clooney

У ролях: Джордж Клуні / George Clooney, Метт Деймон / Matt Damon, Білл Мюррей / Bill Murray, Джон Ґудмен / John Goodman, Жан Дюжарден / Jean Dujardin, Боб Белабан / Bob Balaban, Г’ю Бонневілль / Hugh Bonneville та ін

Тривалість: 01:58:23

Сюжет:
Події фільму «Мисливці за скарбами» відбуваються у Другій світовій війні. Гітлер хоче володіти всіма творами світового мистецтва. З цією метою фашисти здійснюють пограбування галерей, музеїв, церков і приватних будинків, привласнюючи собі твори знаменитих скульпторів і художників. Крім цього, Гітлер мріє позбутися робіт, що належать тим майстрами, яких він відносить до «нижчої раси».

Для того, щоб перешкодити цьому, американський президент Джон Рузвельт і командувач союзними військами вирішили, що необхідно приступити до створення спеціального військового підрозділу, куди входитимуть люди з художньою освітою, фахівці в мистецтві. Ця група складається з шести осіб. Раніше вони працювали реставраторами, музейними працівниками, архівістами. Зараз же вони будуть справжніми детективами Другої світової війни, давати відсіч диким спустошенням європейських скарбниць мистецтва і повертати награбоване.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук