Фільм «Марсіанин» (2015)


Марсіанин 2015


Жанр: комедія, пригоди, фантастика
Рік: 2015
Країна: США, Великобританія

Режисер: Рідлі Скотт

У ролях: Метт Деймон, Кейт Мара, Крістен Віг, Джессіка Честейн, Дональд Гловер, Шон Бін, Маккензі Девіс, Себастьян Стен, Чіветель Еджіофор, Майкл Пенья та ін.

Сюжет:
На планету Марс відправляють експедицію, в яку було вкладено десятки мільйонів, а підготовка велася не один рік. Але незважаючи на вкладені величезні гроші і людські ресурси, відбувається страшна катастрофа, яку ніхто не міг навіть передбачити. У самий розпал виконання небезпечної місії розгорається страшна буря, і вся команда змушена евакуюватися з планети в терміновому порядку. У процесі евакуації інженер на ім’я Марк Вотні отримав серйозні пошкодження, і тому команда вирішила, що він вже мертвий і навіть покинула Марс, полетівши назад на планету Земля.

Командування цієї експедиції поспішило повідомити всім про те, що Марк загинув. Тільки в дійсності йому вдалося вижити. Головний герой опинився сам на планеті, на якій немає життя і при всьому цьому у нього немає взагалі ніякого зв’язку з Землею, а ось запас продуктів розрахований лише на один місяць. Одним єдиним його порятунком є автономний будинок, який якимось чином уцілів під час бурі. З цього часу Марку потрібно буде вирішити відразу кілька складних нездійсненних завдань: відшукати спосіб зв’язатися з навколишнім світом, ще потрібно буде навчитися вирощувати їжу на планеті, яка для цього абсолютно не призначена, і не зійти з розуму в повній самоті.

Чи зможе головний герой впоратися з усіма перепонами, які подарувала йому доля, і нарешті дочекатися допомоги від своєї команди. Марку є до кого повертатись, саме тому він докладе всі зусилля, а також вміння для того, щоб повернутися додому і побачити свою улюблену сім’ю.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук