Фільм «Фатальна спокуса / Обдурений» (2017)


Фільм «Фатальна спокуса / Обдурений» (2017)


Жанр: драма, вестерн
Рік / Год: 2017
Країна / Страна: США

Режисер / Режиссёр: Софія Коппола / София Коппола

У головних ролях / В главных ролях: Колін Фаррелл / Колин Фаррелл, Ніколь Кідман / Николь Кидман, Кірстен Данст / Кирстен Данст, Ель Феннінг / Эль Фаннинг, Уна Лоуренс, Ангурі Райс / Ангури Райс та ін / и др.

Оригінальна назва / Оригинальное название: The Beguiled

Сюжет фільму «Фатальна спокуса / Обдурений»:

Марта Фармсворт – очільниця жіночого пансіону, в якому вже тривалий час далеко від цивілізації живуть жінки, і живуть вони за своїми законами. Всі дівчата в цьому місці скромні, поважають і не порушують правила. Але звичний для них спосіб життя несподівано опиняється під загрозою, а провиною всьому гість, якого ніхто не кликав. Одного разу на порозі пансіону з’являється поранений чоловік, якому терміново потрібна нагальна допомога та догляд. Пані Фармсворт погоджується залишити його до того часу, поки він повністю не відновить свої сили, щоби покинути особняк. Але вона й уявити собі не могла, до яких наслідків може привести знаходження цього чоловіка в її будинку.

Фільм вийшов на широкі екрани в червні 2017 року, а до цього у травні того ж року демонструвався на 70-му Каннському конофестивалі. Але не потрібно журитися, якщо ви не встигли оцінити достоїнства цієї кінострічки, адже тепер завжди є можливість дивитися фільми онлайн, так що цей фільм ви не пропустите.

Сюжет фильма «Роковое искушение»:

Марта Фармсворт – предводительница женского пансиона, в котором уже долгое время вдали от цивилизации обитают женщины, и живут они по своим законам. Все девушки в этом месте скромные, уважают правила и не нарушают устоев. Но привычный для них уклад жизни неожиданно оказывается под угрозой, а виной всему гость, которого никто не звал. Однажды на пороге пансиона оказывается раненый мужчина, которому срочно необходима первая помощь и уход. Марта соглашается оставить его до того времени, пока он полностью не восстановиться, чтобы покинуть особняк. Но она и представить себе не могла, к каким последствиям может привести нахождение этого мужчины в её доме.

Фильм вышел на широкие экраны в июне 2017 года, а до этого был показан в мае того же года на 70-м Каннском конофестивале. Но не нужно печалится, если вы не успели оценить по достоинству эту киноленту, ведь теперь всегда есть возможность смотреть фильмы онлайн, так что этот фильм вы не упустите.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук