Фільм «Син порядної матері» (1996)


Фільм «Син порядної матері / Some Mother’s Son» (1996)


Жанр: драма, історичний
Рік: 1996
Країна: Ірландія, США
Студія: Castle Rock Entertainment, Hell’s Kitchen Films

Режисер: Террі Джордж

У ролях: Гелен Міррен, Фіоннула Фленаган, Ейден Гіллен, Девид О’Хара, Джон Лінч, Том Холландер, Тім Вудворд, Кірен Хайдз, Джеральдін О’Роу, Джерард МакСорлі, Ден Гордон, Грейнн Ділейні, Кіаран Фіцджералд, Роберт Ленг, Стефен Хоган та ін.

Тривалість: 01:51:45

Сюжет:
Фільм розповідає про події, які відбувались у 1981 році у в’язниці Мейз (Північна Ірландія), що згодом отримали назву «Голодний бунт». Ув’язнені борці за незалежність Ірландії почали масштабне голодування в боротьбі за отримання статусу військовополонених. Англійський уряд вважав їх звичайними злочинцями і терористами та не йшов назустріч. У результаті загинуло 10 бійців ІРА (Ірландської республіканської армії), ще 13 продовжували голодування доти, поки їхній стан не був визнаний критичним.

Під час голодування народ Північної Ірландії обрав депутатом англійського парламенту лідера ув’язнених Боббі Сандса. До своїх обов’язків він так і не зміг приступити…

Фільм добре висвітлює роль і участь матерів борців за свободу рідної країни. Показує, які труднощі ставить перед ними доля і на які жертви доводиться йти.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук