Фільм «Ілюзія обману» (2013)


Фільм «Ілюзія обману / Now You See Me» (2013)


Жанр: кримінал, трилер
Рік: 2013
Країна: США, Франція
Студія: Summit Entertainment, K/O Paper Products, SOIXAN7E QUIN5E, See Me Louisiana

Режисер: Луї Летер’є

У ролях: Джессі Айзенберг, Марк Руффало, Вуді Гаррельсон, Мелані Лоран, Айла Фішер, Дейв Франко, Майкл Кейн, Морґан Фріман та ін.

Тривалість: 01:45:34

Сюжет:
Команда, створена загадковим чоловіком, змогла провернути легендарну крадіжку на очах у тисячі глядачів. До них на такий зухвалий вчинок ніхто не міг зважитися.

Хтось невідомий збирає чотирьох професійних фокусників і робить з них цілу команду. Під його керівництвом група буде творити чудеса.

Вперше герої побачили один одного в стінах дивної кімнати, в якій знаходилися креслення майбутньої афери. Рівно через один рік світові про себе заявили «Чотири вершники». На їхні виступи намагалися потрапити величезна кількість глядачів. Уявлення ілюзіоністів спонсорує людина на ім’я Артур Тресслер. Він сподівається непогано заробити на цих молодих талантах.

«Чотири вершники» шокували публіку одним зі своїх останніх номерів. Вони змогли перемістити в студію велику суму грошей. Найцікавіше, що в цей же момент було скоєно пограбування банку. Однак пов’язати ці дві справи поліція так і не зуміла.

Головні герої раз за разом провертали більш вражаючі номери. Агенти ФБР починають підозрювати «Чотири вершники» в зухвалих злочинах. Але у них немає ніяких доказів, щоб заарештувати учасників групи. А в цей час ілюзіоністи просуваються все далі й далі.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук