Фільм «Джо» (2014)


Фільм «Джо / Joe» (2013)


Жанр: драма
Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Worldview Entertainment, Dreambridge Films, Muskat Filmed Properties

Режисер: Девід Ґордон Ґрін

У ролях: Ніколас Кейдж, Тай Шерідан, Ронні Джін Блевіс, Ґері Пултер, Едріен Мішлер та ін.

Тривалість: 01:57:44

Сюжет:
Чоловік на ім’я Джо – приклад людини зі зламаною долею без майбутнього і незабутнього минулого. Зовсім недавно Джо був злочинцем, а зараз намагається всіма способами вибратися до нормального життя, і забути про минулі проблеми.

Разом з тим, домогтися хоч якоїсь поваги в маленькому містечку не так вже й просто. До того ж, раптово, Джо стає наставником для 15-річного хлопця, який бачить у ньому захисника, друга і мало не батька. Сам Джо зауважує, що його новий приятель дуже схожий на нього самого в юності. Колись і у Джо була неблагополучна сім’я, а його життя могло бути піти зовсім іншому руслу.

У підсумку, двоє чоловіків починають подорожувати для того щоб знайти своє місце в житті і хоч якийсь спосіб досягти успіху.

Звичайно, ця картина цікава, в першу чергу тим, що в ній, Ніколас Кейдж, нарешті, змінив амплуа. Можливо, чоловік і сам втомився від нескінченних героїв бойовиків, яких він представляв останнім часом. Тут його герой далеко не всесильний, а скоріше навпаки, являє собою портрет стандартного американця, який хоче забути про злочинне минуле. Однак ті, хто одного разу ступив на доріжку організованої злочинності, далеко не завжди можуть піти з неї.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук