Фільм «Зоряні війни: Останні джедаї» (2017)


Зоряні війни: Останні джедаї


Зоряні війни: Останні джедаї / Звёздные Войны 8: Последние джедаи (фильм 2017)

Жанр: пригоди / приключения, фантастика, фентезі / фэнтези
Рік / Год: 2017
Країна / Страна: США

Режисер / Режиссёр: Раян Джонсон

У головних ролях / В главных ролях: Том Гарді / Том Харди, Дейзі Рідлі / Дэйзи Ридли, Донал Ґлісон / Донал Глисон, Біллі Лурд / Билли Лурд, Ґвендолін Крісті / Гвендолин Кристи, Енді Серкес / Энди Серкис, Джозеф Ґордон-Левітт / Джозеф Гордон-Левитт, Марк Гемілл / Марк Хэмилл, Оскар Айзек, Керрі Фішер / Кэрри Фишер та ін / и др.

Оригінальна назва / Оригинальное название: Star Wars: The Last Jedi

Сюжет фільму «Зоряні війни: Останні джедаї»:
Нова історія про протистояння світла і темряви, добра і зла починається після загибелі Хана Соло. У Галактиці, де Перший Орден і Опір люто б’ються один з одним у війні, героїня Рей пробудила в собі Силу. Але що станеться, коли вона зустрінеться з єдиним уцілілим лицарем-джедаєм – Люком Скайвокером?

Кайло Рен перейшов на Темну сторону Сили і вбив власного батька, зайнявши високу позицію в Першому Ордені. Але куди приведуть його невгамовні амбіції, подаровані у спадок грізним дідом Дартом Вейдером? Ситуація загостриться ще більше, коли мати Кайло, лідер Опору Лея, разом з По, Фінном і BB-8 приступить до нової місії.

Сюжет фильма «Звёздные войны: Последние джедаи»:
Новая история о противостоянии света и тьмы, добра и зла начинается после гибели Хана Соло. В Галактике, где Первый Орден и Сопротивление яростно сражаются друг с другом в войне, героиня Рей пробудила в себе Силу. Но что произойдет, когда она встретится с единственным оставшимся в живых рыцарем-джедаем — Люком Скайуокером?

Кайло Рен перешел на Темную сторону Силы и убил собственного отца, заняв высокую позицию в Первом Ордене. Но куда приведут его неуемные амбиции, подаренные по наследству грозным дедом Дартом Вейдером? Ситуация обострится еще больше, когда мать Кайло, лидер Сопротивления Лея, вместе с По, Финном и BB-8 приступит к новой миссии.Напишіть відгук