Фільм «Страховик» (2014)


Фільм «Страховик / Autómata» (2014)


Жанр: фантастика, трилер
Рік: 2014
Країна: Іспанія, Болгарія
Кіностудія / кінокомпанія: Green Moon, Nu Boyana Viburno

Режисер: Ґейб Ібаньєс

У ролях
: Антоніо Бандерас, Бірґітта Йорт Серенсен, Мелані Ґріффіт, Ділан МакДермотт, Роберт Форстер, Тім МакІннерні, Енді Найман та ін.

Тривалість: 01:49:54

Сюжет:
Дія фільму відбувається у далекому майбутньому, коли наш світ зазнав величезних змін – тепер роботи стали майже повноцінними громадянами. Вони гуляють вулицями, працюють на виробництві, допомагають людям у побуті і роблять усе, щоб полегшити існування та життєдіяльність людини. Жак Вокан працює на велику корпорацію, яка є провідним виробником роботів. Їхня продукція – це найбільш якісні та відповідальні роботи. Продаж робототехніки невпинно зростає, у свою чергу Жак займається страхуванням різноманітних випадків, пов’язаних із несанкціонованим використанням, або поведінкою роботів. Цілком задоволений своєю роботою Жак, несподівано стикається з інформацією, яка повністю змінює його ставлення до робототехніки.

Виявляється, що роботи стали однією зі сходинок змови, спрямованої на повне знищення людства. Жак розуміє, що йому необхідно розкрити змову та врятувати людей. Для цього йому доведеться вступити в сутичку з могутньою корпорацією.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук