Фільм «Антиганг» (2015)


Фільм «Антиганг» (2015)


Самые громкие киноновинки всегда доступны для бесплатного просмотра на сайте Erakino.

Жанр: драма, бойовик / боевик
Рік: 2015
Країна: Великобританія / Великобритания, Франція / Франция

Режисер: Бенжамен Роше

У ролях: Жан Рено, Елбан Ленуар / Альбан Ленуар, Катерина Муріно / Катерина Мурино, Умар Діау / Умар Диау, Стефі Сельма / Стефи Сельма, Себастьян Лаланн, Тьєррі Невік / Тьерри Нёвик, Жан-Туссен Бернард, Якоб Седергрен, Сабріна Уазані / Сабрина Уазани та ін.

Оригінальна назва / Оригинальное название: Antigang

Сюжет фільму «Антиганг»:

На вулицях Парижа діє група зухвалих грабіжників, які з легкістю очищають банки та ювелірні салони столиці і вбивають ні в чому невинних людей. Бувалий коп Серж Бюрен давно не вірить у традиційні методи боротьби зі злочинцями, щоб контролювати кримінальний світ, він разом з групою відчайдушних молодиків, віддає перевагу не надто гуманним способам боротьби. Серж і його люди звикли діяти грубо і нещадно зі злочинцями. Вони, не соромлячись, пускають в хід всі, що можуть знайти під рукою, починаючи від бейсбольних біт і вогнегасників і закінчуючи власним вогнепальною зброєю і власними машинами. Головним для них є тільки результат.

Однак останнім часом діями Сержа і його підлеглих не дуже задоволене начальство. А найгірше те, що на місце колишнього комісара поліції, який помер від інфаркту, приходить майор Беккер, який вважає, що літньому Сержу давно пора зайнятися паперовою роботою. Беккер навіть не здогадується, що його дружина Марго, яка не так давно перейшла на службу в загін Сержа, вже встигла закохатися в нього, ставши його коханкою.

Сміливий та норовливий, місцевий жандарм – справжня гроза для злочинців. І він зробить усе, аби врятувати своє місто, коли розуміє, що останнє пограбування було лише початком чогось більшого…

Сюжет фильма «Антиганг»:

На улицах Парижа действует группа дерзких грабителей, которые с легкостью чистят банки и ювелирные салоны столицы и убивают ни в чем неповинных людей. Бывалый коп Серж Бюрен давно не верит в традиционные методы борьбы с преступниками. Чтобы контролировать криминальный мир, он вместе с группой отчаянных парней, отдает предпочтение не слишком гуманным способам борьбы. Серж и его люди привыкли действовать грубо и беспощадно с преступниками. Они, не стесняясь, пускают в ход все, что могут найти под рукой, начиная от бейсбольных бит и огнетушителей и заканчивая собственным огнестрельным оружием и собственными машинами. Главным для них является только результат.

Однако в последнее время действиями Сержа и его подчиненных не очень довольно начальство. А хуже всего то, что на место прежнего комиссара полиции, умершего от инфаркта, приходит майор Беккер, считающий, что постаревшему Сержу давно пора заняться бумажной работой. Беккер даже не догадывается, что его жена Марго, которая не так давно перешла на службу в отряд Сержа, уже успела влюбиться в него, став его любовницей.

Смелый и своенравный, местный жандарм – настоящая гроза для преступников. И он сделает все, чтобы спасти свой город, когда понимает, что последнее ограбление было только началом чего-то большего…Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук