Фільм «Американський пиріг 3: Весілля» (2003)


Фільм «Американський Пиріг 3: Весілля / American Wedding» (2003)


Жанр: комедія / комедия
Рік: 2003
Країна: США, Німеччина / Германия
Студія: Universal Pictures

Режисер: Джессі Ділан / Джесси Дилан

Актори: Джейсон Біггз / Джейсон Биггм, Кріс Кляйн / Крис Кляйн, Томас Єн Ніколас / Томас Иэн Николас, Елісон Ганніган / Элисон Хенниган, Шеннон Елізабет / Шеннон Элизабет, Тара Рід / Тара Рид, Еді Кей Томас / Эдди Кей Томас, Шонн Вільям Скотт / Шон Уильям Скотт, Дженьюері Джонс / Дженьюэри Джонс, Юджин Леві / Юджи Леви, Моллі Чік / Молли Чик, Дебора Раш, Фред Віллард / Фред Виллард та ін. / и др.

Тривалість / Хронометраж: 01:39:08

Сюжет (укр.):
Наближається знаменний день, коли солодка парочка Джим Левенстайн і Мішель Флаерті збираються зв’язати себе узами шлюбу і ця непересічна подія не повинна бути затьмарена чиїмись безглуздими витівками. Так вважають не тільки герої, але і їхні друзі, тому було прийнято рішення не запрошувати на торжество Стіфлера, хто по праву є головним недоумком у їх компанії. Правда, Стіфлер так не вважає і починає готуватися до весілля і випрошує у Джима стати його боярином.

Хлопець розуміє, що без парубоцької вечірки свято буде неповноцінним, тож приступає до підготовки. Він запрошує стриптизерок і починає спокушати подружку нареченої. Правда, на молодшу сестричку Мішель – Кендіс поклав око Фінч, якому набридло чекати матір тусовщика. Спочатку все йде не за запланованим сценарієм і холостяцька тусівка з напівоголеними дівчатами обертається цілковитою невдачею. І в момент, коли приятелі змагаються за прихильність Кендіс, глава сім’ї Левенстайнів намагається наставляти молодь на правильний шлях, роздаючи поради, а персонажі намагаються нарешті довести вінчання до розуму.

Сюжет (рус.):
Приближается знаменательный день, когда сладкая парочка Джима Левенстайна и Мишель Флаэрти собираются связать себя узами брака и это знаменательное событие не должно быть омрачено чьими-то нелепыми выходками. Так считают не только герои, но и их друзья, отчего было принято решение не приглашать на торжество Стифлера, кто по праву является главным недоумком в их компании. Правда, Стифлер так не считает и начинает готовиться к свадьбе и выпрашивает у Джима стать его шафером.

Парень понимает, что без мальчишника праздник будет неполноценен и приступает к подготовке. Он приглашает стриптизёрш и начинает соблазнять подружку невесты. Правда, на младшенькую сестрицу Мишель – Кэндис положил глаз Финч, которому порядком надоело ждать мать тусовщика. Изначально все идет не по запланированному сценарию и холостяцкая тусовка с полуобнаженными девицами оборачивается полнейшим провалом. И в момент, когда приятели соревнуются за расположение Кэндис, глава Левенстайнов старается наставлять молодежь на правильный путь, раздавая советы, а персонажи стараются наконец-то довести венчание до ума.

Было бы остоумно прикласить цыганский ансамбль на свадьбу, чтобы торжество получилось веселым и колоритным.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук