Фільм «Шалене Різдво Гарольда і Кумара» (2011)


Фільм «Шалене Різдво Гарольда і Кумара / A Very Harold & Kumar 3D Christmas» (2011)


Жанр: пригоди, комедія, різдвяний
Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: New Line Cinema, Mandate Pictures, Kingsgate Films

Режисер: Тодд Штраус-Шульсон

У ролях: Джон Чо, Кел Пенн, Ніл Патрік Гарріс, Петтон Освальт, Ізабелла Жельняк, Остін Бікел, Інга Р. Вілсон, Боббі Лі, Томас Леннон, Амір Блюменфілд, Паула Гарсес, Денні Трехо та ін.

Тривалість: 01:29:39

Сюжет:
Вчені вже не раз заявляли, що самолюбство людини можна вбити лише кількома фактами. Нібито у всіх його можливостях йому можна знайти не тільки рівних, але й тих, хто значно його перевершить.

Навіть пам’ять зношується, не те, що у деяких видів тварин. Незважаючи на це, якщо не думати про зовсім критичні події, то людина не в силах забути емоції. Так, наприклад, не забувається стара дружба. Може бути, саме тому сама доля зіштовхнула знову Кумара зі старим другом.

Напередодні свят, які починаються зі снігу, хлопцю приходить посилка. Але вона на ім’я Гарольда, який зараз мешкає зовсім не тут. Прийнявши це за непоганий знак, Кумар збирається і вирішує не тільки відправити посилку особисто і доставити її, але і провести кілька днів у Гарольда.

Дорога виявляється легкою, Гарольд радісно його зустрічає. Але, хто б міг подумати, що за кілька днів можна влипнути в нові пригоди. Тепер замість того, щоб відправитися додому і святкувати – потрібно буде знайти ялинку, попередню версію якої спалили. Найгірше доводиться Гарольду, тому що ялинка належала його тестю.

Чи вийде у хлопців вчасно знайти заміну і зробити все настільки непомітно, щоб не виникли нові проблеми?Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук