У Києві відбудеться фестиваль світлого кіно


Кінофестиваль Світло 2018


25-26 лютого в Києві проходитиме IV Міжнародний кінофестиваль «Світло». У відомому кінотеатрі «Кінопанорама» він збере творців та любителів добрих, надихаючих та просвітницьких фільмів.

Організатори планують порадувати глядача стрічками з України та інших країн Європи. Покази насичені – від декілька хвилинних соціальних роликів та анімації до повнометражних ігрових і документальних фільмів. Найкращі українські стрічки останніх років відкриватимуть та закриватимуть кінофестиваль.

Традиційно на заході відбуваються нагородження відомих особистостей, які зробили значний внесок в кінематограф України. Серед них – Олесь Янчук, Анатолій Матешко, Римма Зюбіна, Віктор Андрієнко. На другий день фестивалю глядачі стануть свідками нагородження фільмів-переможців, що будуть обрані почесним, зірковим журі. Після кінофестивалю стрічки подорожують країною, в тому числі до зони АТО.

Кінофестиваль «Світло» є сімейним фестивалем, де кожен знайде для себе натхнення.

Подати заявку на участь та придбати квитки можна на офіційному сайті: http://kinofest-svet.com.ua/

Зазначимо, що у 2017 році Київська міська державна адміністрація нагородила кінофестиваль «Світло» за 1-е місце у конкурсі успішних громадських практик у номінації «Просвітницькі проекти».

Кінофестиваль Світло 2018Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук