Кінофестиваль «Світло», місце натхнення, вже за декілька днів!


Кінофестиваль «Світло»


Незабаром, 25-26 лютого, у київському кінотеатрі «Кінопанорама» розпочнуться незабутні два дні для шанувальників «світлого», мотивуючого, захоплюючого кіно, яке, проте, змушує замислитися над важливими речами, повз які ми пробігаємо щодня.

Як завжди, це будуть дні кіно, яке здатне дарувати тим, хто залишить на мить свій біг по колу «дім-робота-дім» чудові миті занурення в реальні, або не зовсім, історії кіномитців з усього світу, які здатні нагадати про те, що життя сповнене сенсу, воно чудове і що існує щось набагато більш важливе, ніж «біг по колу»!

Впродовж двох днів глядачі та гості кінофестивалю побачать добірку із 40 фільмів з України, Франції, Австрії, США, Норвегії, Румунії, Італії, Англії, і навіть, Індії, які змусять посміхнутися ( а може, навіть, і зареготати), віддалитися від буденності, відновити десь загублені важливі відчуття та почуття, або замислитися, навіть, над сенсом життя. А чому б ні?

Цього року до участі у кінофестивалі було надіслано близько 3000 робіт і відбіркова комісія напружено працювала над тим, щоб до конкурсного перегляду потрапили найкращі роботи. Глядачів очікує дуже багато веселих, яскравих та зворушливих фільмів, переважна більшість яких, що не може не тішити, фільми українських кінематографістів. Гості кінофестивалю матимуть змогу побачити гарну добірку ігрових та анімаційних робіт.

В цілому конкурсна програма складатиметься з 5 номінацій: ігровий короткометражний фільм, документальний короткометражний фільм, анімація, музикальний кліп, соціальний ролик.

Запрошуємо всіх бажаючих на свято «світлого» кіно, що здатне пробуджувати серця!

Кінофестиваль пройде 25-26 лютого за адресою: м.Київ, вул.Шота Руставелі, 19, кінотеатр «Кінопанорама».

Більш детальну інформацію та придбати квитки можна на офіційному сайті: http://kinofest-svet.com.ua/index.htmlВас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук