Кінофестиваль «Світло»: час дивитися світле кіно


Кинофестиваль "Свет" 2015


З 6 по 8 грудня 2015 р. у кінотеатрі «Кінопанорама» пройде II Кінофестиваль «Світло». Режисери і студії з України та закордону представлять публіці художні та документальні фільми, анімацію, музичні кліпи та соціальні ролики. Глядачі зможуть насолодитися світлим, моральним і мотивуючим відео-продуктом, здатним зробити кожного з нас трішки добрішим і вселити надію на краще.

Метою Кінофестивалю є підтримка та популяризація морального кіно, розвиток і реклама українського кіно-продукту, розширення кінозв’язків між країнами, пошук молодих талановитих кінематографістів.

Не зважаючи на свою поки що недовгу історію існування (вперше захід відбувся в 2013 році), Кінофестиваль встиг стати відомою та очікуваною подією. Нарешті любителі кіно знову зможуть зібратися навколо морального і надихаючого кіно.

Кінофестиваль «Світло» – це платформа для збору та пропаганди світлого, культурного, просвітницького кіно як в Україні, так і за її межами. Захід об’єднує, з одного боку, режисерів, з іншого – поціновувачів кіно, які виступають за формат фільмів, передач, відео робіт, в яких немає місця насильству та аморальності.

Спілка християнських письменників України (СХПУ), що є організатором кінофестивалю «Світло», вже не вперше виступає ініціатором оригінальних проектів. Загальною метою діяльності СХПУ є розвиток української культури, поширення моральних цінностей і поліпшення духовного стану суспільства. Саме тому організація виступила з ініціативою проведення Кінофестивалю «Світло».

Запрошуємо всіх до перегляду!

Придбати квитки можна за тел.: (097) 640 14 55
або на офіційному сайті www.kinofest-svet.com.ua.

Для бійців АТО, їх сімей, волонтерів вхід вільний (бронювання запрошень обов’язкове). Студентам та пенсіонерам надається знижка – 20%.Напишіть відгук