Оголошено переможців IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»


переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»


25-26 лютого 2018 року відбувся IV Міжнародний кінофестиваль «Світло». В одному з найстаріших кінотеатрів Києва – «Кінопанорама», глядач знову мав можливість протягом двох днів насолоджуватися якісним кінопродуктом, роботами різними за жанром і змістом, але об’єднаними однією метою – зробити світ кращим.

Серед 3000 запропонованих на конкурс робіт було відібрано 45 кращих, які й були представлені на суд журі та глядачів. Приємно, що більшу частину програми кінофестивалю становили роботи українських кінематографістів. Це говорить про те, що українське кіно має майбутнє і активно відроджується. У цьому році також були представлені цікаві роботи режисерів з інших країн – Англії, Італії, Румунії, Франції, США, Норвегії, Індії.

Показані на кінофестивалі фільми спонукали глядачів до роздумів на важливі та дуже актуальні теми – цінність людського життя, милосердя і любов, небайдужість, як вижити і не втратити надію в жорстких умовах сьогоднішнього дня. Не обійшлося і без гумору. Кумедні історії про пошуки любові або вирішення особистих проблем, змушували іноді зал реготати. Документальне кіно було представлено різноплановими роботами, які також не залишили нікого байдужим. Наприклад, остання кіносповідь Лесі Гонгадзе про любов до своїх синів, історичний фільм про історію і наслідки Реформації в Європі, а також розповідь про війну на Сході України очима маленьких жителів Донбасу. Крім того, глядачі останнім часом виявляють інтерес до турецьких фільмів і серіалів, які завжди доступні для вільного перегляду на сайті https://tureckie-seriali.ru/.

Найбільшою номінацією за кількістю поданих в цьому році робіт, став ігровий короткометражний фільм – 18 робіт. Також, не підвела анімація і не тільки дитяча. Анімаційна робота «Freedom» румунських режисерів змусила задуматися про важливу тему – вибір лідерів країни і наслідки цього вибору.

переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»

Дуже порадував той факт, що роботи, представлені на кінофестивалі, були не просто цікавими, а й надихаючими, правдивими і повчальними. Незважаючи на відсутність вже звичних для кіно сцен вульгарності, насильства, інтриг, тобто перекручених, низинних проявів людської сутності, зал обидва дні кінопоказів був заповнений, що свідчить про зростаючий попит суспільства на чисте мистецтво, чисту, духовну культуру.

У цьому кінофестиваль «Світло» підтримує Київська міська державна адміністрація та Міністерство культури України, представники яких відвідали відкриття події.

Всі призери та переможці отримали свої нагороди.

Більш детальну інформацію про переможців кінофестивалю можна отримати на сайті: http://kinofest-svet.com.ua/press2018.html або на сайті СХПУ/

переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»

переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»

переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук