Фільм, відзнятий на кінопрактикумі F7 від Ukrainian Cinema Village, покажуть у Каннах


V. Konovalova


Короткометражка «Дякую, мамо!» потрапила до секції Short Film Corner Каннського фестивалю, що пройде цього року з 11 по 22 травня у Франції. 

Цю історію про маму-полтергейста відзняла одна із семи команд кінопрактикуму «Фільм за 7 днів-2», що пройшов у серпні 2015 року в Києві, в Культурному кластері Довженко-Центр.

Режисери стрічки – М. Щербак та О. Корешков, куратор групи – М. Артеменко. За умовами кінопрактикуму, знімальна група мала всього один день для написання сценарію, та по одному дню – для зйомок та монтажу. Консультував команду під час розробки сценарію відомий український режисер, сценарист та продюсер Д. Томашпольський. Окрім того, учасники відвідували майстер-класи провідних кінематографістів України, серед яких: О.Фетісова, Л.Левицький, А.Бабік, В.Галицький, А.Гураль, Н.Сумська, В.Одуденко, А.Мостовий, Ю.Мінзянов.

Зйомки фільму

Процес зйомок фільму «Дякую, мамо!»

Після закінчення кінопрактикуму фестивальною дистриб’юцією «Дякую, мамо!» займалось арт-об’єднання Ukrainian Cinema Village і агенція Letter to fest, фільм був показаний на відкритті нового сезону в кінотеатрі «Ліра», на GOGOLFEST, «Кінокухні», «Кінопосиденьках», фестивалі фантастики та уявних світів LiterraCon, отримав спеціальні відзнаки фестивалів «Кінокімерія» й «Дніпро Cinema» та запрошення взяти участь у фестивалі UNICA – Union Internationale Du Cinema, що буде проходити восени в Румунії.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук