II Кінофестиваль «Світло» нагородив переможців 2015


II Кінофестиваль «Світло» нагородив переможців 2015


З 6 по 8 грудня в кінотеатрі «Кінопанорама» пройшов II кінофестиваль «Світло». Режисери і студії з України та зарубіжжя представили глядачеві художні та документальні фільми, анімацію, музичні кліпи та соціальні ролики. У своїй більшості цьогорічні кінороботи підняли тематику взаємин між людьми: робота волонтерів, капеланів, ставлення до людей з певними потребами, батьки і діти, загалом все те, що не залишає байдужим і спонукає до інвентаризації душі. У кожний з трьох днів глядачі мали можливість дивитися кінопродукт різних жанрів, роботи як молодих, так і досвідчених режисерів.

Програма першого дня почалася з ігрового повнометражного фільму режисера Анатолія Матешко «Трубач», який став відкриттям фестивалю і був дуже тепло сприйнятий публікою. Його було відзначено оргкомітетом Кінофестивалю як перший сімейний мюзикл незалежної України.

Президентом і оргкомітетом кінофестивалю “Світло” були відзначені люди, які зробили значний внесок в український кінематограф. Серед них: відомий український актор і режисер Віктор Андрієнко, актриса театру і кіно Римма Зюбіна, режисер-документаліст, лауреат Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка, Народний артист України Віктор Шкурін.

В оцінці конкурсної програми журі брало до уваги якість робіт, їх актуальність і смислову наповненість, тому кінофестиваль присвячений саме світлому і моральному кіно.

Переможцями II кінофестивалю “Світло” стали:

– У номінації «Ігровий короткометражний фільм» – «Тримай удар», режисер Анна Дем’яненко, Україна;

– У номінації «Документальний короткометражний фільм» – “Всупереч. На два фронти”, режисер Ірина Мороз, Україна;

– В номінація «Соціальний ролик» – “За те, що…”, режисер Марк Кроль, Росія;

– У номінації «Анімація» – “Про жадібність сякої-такої пташки”, режисер Ліза Безручко, Україна;

– У номінації «Музичний кліп» – “Vidirvani – художник”, режисер Сергій Погребняк, Україна.

Дипломом кінофестивалю був відзначений документальний повнометражний фільм Людмили Калдаре «Якщо любиш …» (про труднощі і радощі людей, що взяли на виховання прийомних дітей, реальності життя дитячих будинків сімейного типу) – за правдиве донесення соціально важливої ​​теми.

Нагороду кращого міжнародного фільму отримав ігровий короткометражний фільм “Lila”, режисер Карлос Ласкано, Іспанія.

Отже, нагороди роздані. Як глядачі, так і творці фільмів отримали свою порцію позитиву і натхнення. Багато хто з присутніх на кінофестивалі «Світло» відзначали теплу атмосферу, яка панувала в залі, дякували за підібраний контент і підтримку кіноіндустрії в цілому. А кінофестиваль «Світло» оголосив відкриття нового сезону. Нагадаємо, що його головна мета – пропаганда морального, світлого кіно, здатного змінювати суспільство на кращеВас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *