Танго та кіно


танго в кіно


Танго — це щось магічно танцювальне. Зовсім необов’язково, щоб фільм з танго був танцювальним чи про танці. Танго — це драма, кохання, історія, пристрасть, ревнощі та смерть за дві хвилини, тому вдале використання цього прийому може не тільки прикрасити необхідну сцену, але і весь фільм. Є навіть такі картини, які пам’ятають тільки за такі сцени, наприклад: “там де Бандерас і танго” чи “Сліпий Аль Пачіно і танго”. Багатий вибір подібних фільмів для онлайн-перегляду можна знайти тут: vkino-tv. Тож розглянемо низку кінокартин з найефектнішими сценам танго.

Чикаго. Тюремне танго

Чикаго. Тюремне танго

Мабуть одна з найвідоміших сцен танго в кінематографі. Тут є все: якісна операторська робота, хореографія від якої не можна відвести очей, харизматичні герої та неймовірне танго. Цю сцену можна передивлятись бескінечно і вона не набридне.

Тримай ритм. Танго с Бандерасом

Тримай ритм. Танго с Бандерасом

Цей фільм — справжня знахідка. В ньому цілих дві сцени танго і кожна з них стала культовою. “Тримай ритм”, як і “Крок уперед” стали одними з перших картин, які популяризували класичні танці, міксуючи їх з іншими видами танцю, та під сучасний музичний супровід. Тому саме ці картини стали своєрідним еталоном для послідовників.

Тримай ритм. Танго втрьох

Тримай ритм. Танго втрьох

Танго втрьох — ефектна фінальна сцена картини. Вона є логічною розв’язкою любовного трикутника та демонстрацією досягнень і праці головних героїв. Це — кульмінація фільму і майбутня зірка “Крок уперед” Джена Деван не розчарувала глядачів.

Легка поведінка

Легка поведінка

Легка поведінка — істинно британський фільм з чудовим акторським складом та особливим настроєм з присмаком туману і дощу. А танго в кінці фільму саме та вишенька на торті, без якої враження від фільму були б неповним.

12 стільців

12 стільців

В класичному сенсі це важко назвати танго. Але. Музика є, пристрасть є, харизма є. Що ще треба? Це танго по-міронівськи, а техніка — то для професійних танцівників:)

Запах жінки

Запах жінки

На початку сцени ви відчуваєте деяку незручність. Він сліпий та запрошує молоду гарну жінку на танок посеред порожнього танцполу. Впевненість та стримана гідність передається глядачеві і згодом ви відчуваєте, що він — справжній партнер. Він веде, він вселяє довіру. Дійсно чарівна сцена.

Зорро

Зорро

Це також не класичне танго, а скоріш пасадобль з елементам танго, але пристрасть та полум’я такі явні, що не хочеться брюзжати та прискіпливо вивчати танцювальні па. Можна тільки захоплюватися, затаївши подих. Справжня іспанська кров!

Мулен Руж

Мулен Руж

При першому перегляді відчуваєш щось середнє між захватом та заціпенінням. Здається навіть не кліпаєш очима. Сидиш, не дихаючи, та дивишся. Напруга та пристрасть такі явні, що здається ніби екран зараз вибухне від натиску.

Давайте потанцюємо

Давайте потанцюємо

Напівтемрява. Музика. Легка незграбність. Так починається сцена. Далі атмосфера трансформується, як і головні діючі особи. Він нарешті починає вести, вона нарешті довіряє йому та віддає контроль. Іскра спалахує і вони розчиняються в танці. Немає іх, є тілько танго.

Містер та місіс Сміт

Містер та місіс Сміт

Танго — це прикраса цього фільму. Здається, без нього картина була б неповноцінною. Танго з’явилось у потрібний час та зробило свій вклад у розвиток подій. Злість, кохання, пристрасть, біль та харизма зробило цю сцену культовою.

Крок уперед 3D. Broken Tango

Крок уперед 3D. Broken Tango

Можливо це одна з найефектніших масових сцен танго. Синхронність вражає: ти дивишся та отримуєш неабияке естетичне задоволення. Тут все на своєму місці: музика, одяг, хореографія. Дуже гідна интерпретація.

Правдива брехня. Танго №1 и танго №2

Правдива брехня. Танго №1 и танго №2

Мабуть, цей фільм був справжнім випробуванням для Арнольда Шварценеггера, бо на його долю випало двічі за фільм танцювати танго. Спочатку з Тіа Каррере, потім з Джеймі Лі Кертіс. Обидві дівчини тендітні, тому на їх фоні недовго стати схожим на кульгавого дроворуба. Але Арнольд впорався, хоча йому дуже далеко до танцювальної кар’єри:)

Фріда

Фріда

Чуттєвість. Витонченість. Загадка. Пристрасть. Тут немає місця вульгарності. Тут правлять почуття та танго. Забороняється дивитись с ханжами, бо все зіпсують:)

Ще одна історія про Попелюшку

Ще одна історія про Попелюшку

Дуже сміливо поставити танго у підлітковій романтичній комедії, але це спрацювало і мало успіх серед аудиторії. Хоча і кінцівка відповідає законам жанру та змазує враження від танцю, спроба досить вдала.

Вуличні танці

Вуличні танці

Досить мила сцена навчання аматора тонкощам танго. Нічого вражаючого немає, окрім, мабуть, ніг Софії Бутелла.

Охоронець для доньки

Охоронець для доньки

Дуже яскрава та зворушлива сцена, де танго — це зізнання у коханні, замість тисячі слів. Виглядає це щиро та невимушено, як завершальний акорд фільму.

Автор:
Ніка Єгорова
Невиправна синефілкаВас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук