Як з’явилися кінотрейлери?


Як з'явилися кінотрейлери?
Як з'явилися кінотрейлери?


Перший трейлер до фільму з’явився трохи більше 100 років тому, в далекому 1913 році, в епоху перших кінотеатрів. Тоді заплативши за вхід, а не за сеанс, як зараз, можна було залишатися в кінотеатрі скільки завгодно і дивитися все підряд, що в ньому на той момент пропонувалося: від повнометражок до коротких мультиплікаційних фільмів. Тодішні кінотеатри розташовували всього одним залом, на єдиному екрані якого по колу демонструвалася добірка німих фільмів, не пов’язана ні темою, ні жанром. Музикант або навіть цілий оркестр акомпанував тому, що відбувалося на екрані, глядачі ж хто як: сиділи або стояли і, звичайно ж, курили.

Кінотеатр початку ХХ ст. Кінотеатр початку ХХ ст.Першою людиною, яка зробила трейлер до фільму, прийнято вважати Нільса Ґренлунда, рекламного менеджера мережі театрів Маркуса Лоєва. Він зробив коротенький промо-фільм до майбутнього бродвейського спектаклю «Ті, хто шукають задоволення», фактично представляючи увазі потенційної публіки кадри з репетиції.

Ідея показу схожих рекламних оголошень стала справжнім хітом і стала прикладом для наслідування власниками інших театрів, а надто вже кінотеатрів. Практика створення фотографій з театральних вистав та їх подальшого монтажу в нетривалий відео-ролик в агітаційних цілях знайшла популярність і стала невід’ємною частиною ротаційного кола кінопрограми в кінотеатрах.Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук