Кращі фільми 2017 року. Частина 2: Фільми жахів


DontKnockTwice


У попередній статті ми склали список найкращих фільмів у жанрі фентезі та фантастичних кіночтрічок 2017-го року.

Зараз же ознайомимо вас із найбільш очікуваними фільмами жахів.


Не стукай двічі / Don’t Knock Twice

Пошуки зниклого друга приводять Хлою в рідне місто. За місцевою легендою, в дивному будинку на його околиці живе небезпечна відьма, що полює на жителів міста. Хлої доведеться розбудити демона і ступити за поріг потойбічного, щоб відкрити страшну правду міської легенди.

Прем’єра фільму: 26 січня.


Дзвінки / RingsФ. Хав’єр Гутьєррес представляє продовження історії про загадкові та зловісні телефонні дзвінки, які лунають після перегляду однієї проклятої відеокасети. Тому, хто їх почув, залишається жити всього 7 днів…

Один юнак захоплено досліджує похмуру субкультуру, пов’язану з таємничою відеокасетою. Його дівчина впевнена, що бойфренду загрожує небезпека, і щоб врятувати його, вона вирішує взяти удар на себе. Її чекає чимало жахливих відкриттів, але найстрашнішим стане фільм у фільмі, який раніше ніхто не бачив.

Прем’єра фільму: 2 лютого.


БайБайМен / The Bye Bye Man

Троє студентів коледжу стикаються зі всемогутнім злим духом на прізвисько «БайБайМен». Героям необхідно знайти спосіб врятуватися від містичного вбивці, про якого не можна нікому розповісти, адже він забирає будь-якого, хто знає його ім’я або думає про нього.

Прем’єра фільму: 9 березня.


Розтин Джейн Доу / The Autopsy of Jane Doe

Патологоанатоми маленького містечка отримують тіло жертви таємничого вбивства – красивої і молодої дівчини без видимої причини смерті. Вони намагаються з’ясувати, хто вона і як померла, виявляючи все більш вигадливі підказки, які ведуть до таємниць її життя і смерті.

У головних ролях задіяні Еміль Хірш (знайомий глядачеві за фільмами “У диких умовах” і “Альфа Дог“) і Браян Кокс (фільми про Джейсона Борна).

Прем’єра фільму: 30 березня.


Прокляття Аннабель 2 / Annabelle 2Через кілька років після трагічної загибелі їхньої маленької доньки лялькар і його дружина запрошують в свій будинок черницю і кількох дівчаток з притулку, які незабаром стають мішенню для одержимого створіння лялькаря – ляльки Аннабель.

Прем’єра фільму: 18 травня.


Воно / It

It / Оно (2017)

Ще одна екранізація однойменного твору Стівена Кінга.

У маленькому містечку Деррі, що у штаті Мен, семеро дітей, відомих як «Клуб невдах», стикаються з чудовиськом, здатним приймати форму клоуна на ім’я Пеннівайз …

Прем’єра фільму: 7 вересня.

На цьому все. Бажаємо всім приємних сновидінь…Напишіть відгук