Кращі фільми 2014


«Інтерстеллар»


Кращі фільми 2014 року – це найпам’ятніші художні фільми та мультфільми, які з’явилися на українських екранах кінотеатрів у 2014 році.

«Інтерстеллар / Interstellar»

1. «Інтерстеллар / Interstellar»

Режисер: Крістофер Нолан

Опис:
Коли посуха призводить людство до продовольчої кризи, колектив дослідників і вчених відправляється крізь червоточину (яка, ймовірно з’єднує області простору-часу через велику відстань) у подорож, щоб подолати колишні обмеження для космічних подорожей людини і переселити людство на іншу планету.

«Загублена / Gone Girl»

2. «Загублена / Gone Girl»

Режисер: Девід Фінчер

Опис:
Все було готове для святкування п’ятирічного ювілею подружнього життя, коли раптом нез’ясовно пропав один із винуватців торжества. Залишилися сліди боротьби в будинку, кров, яку явно намагалися стерти, – і ланцюжок «ключів» у грі під назвою «полювання за скарбами»; красива, розумна і неймовірно винахідлива дружина щорічно влаштовувала її для свого обожнюваного чоловіка. І схоже, що ці «ключі» – залишені нею тут і там дивні записки та не менш дивні дрібнички – дають єдиний шанс пролити світло на долю зниклої. От тільки чи не доведеться «мисливцеві» в процесі пошуку розкрити світові пару-трійку власних малоприємних таємниць?

«Супер шістка / Big Hero 6»

3. «Супер шістка / Big Hero 6»

Режисер: Дон Холл, Кріс Вільямс

Опис:
Юний Хіро Хамада – природжений винахідник і геній конструювання роботів. Разом зі старшим братом Тадаші вони втілюють в життя найпередовіші ідеї в Технічному університеті міста майбутнього Сан-Франсокіо. Після серії загадкових подій друзі опиняються в центрі підступної змови. Зневірившись, Хіро вирішує використовувати веселого і добродушного експериментального робота Беймакса, перепрограмувавши його в невразливу бойову машину.

«Як приручити дракона 2 / How to Train Your Dragon 2»

4. «Як приручити дракона 2 / How to Train Your Dragon 2»

Режисер: Дін ДеБлуа

Опис:
З моменту примирення вікінгів і драконів минуло п’ять років. Поки Астрід, Шмаркалик та інші хлопці проводять час, змагаючись один з одним в популярних на острові драконячих перегонах, Іккінг і Беззубик подорожують небом, складаючи карту невідомих місць. Коли одна з їхніх пригод приводить до відкриття таємниці крижаної печери, яка є домівкою для сотень раніше небачених диких драконів і таємничого драконячого вершника, два друга опиняються в центрі битви за захист миру.

«На межі майбутнього / Edge of Tomorrow»

5. «На межі майбутнього / Edge of Tomorrow»

Режисер: Даґ Лайман

Опис:
У недалекому майбутньому раса інопланетян вторгається на Землю. Жодна армія не може їм протистояти. Майор Вільям Кейдж вмирає в бою, але трапляється неможливе – він опиняється в часовій петлі. Раз за разом він потрапляє в один і той же бій, бореться і вмирає… знову і знову. І кожне повторювання бою наближає його до розгадки того, як перемогти ворога.

«Суддя / The Judge»

6. «Суддя / The Judge»

Режисер: Девід Добкін

Опис:
В центрі історії – успішний адвокат, який приїжджає в рідне місто на похорони матері і дізнається, що його батька, міського суддю, підозрюють у вбивстві. Герой вирішує затриматися, щоб з’ясувати правду, і поступово краще дізнається родичів, з якими давно взагалі не спілкувався.

The Grand Budapest Hotel

7. «Готель “Ґранд Будапешт” / The Grand Budapest Hotel»

Режисер: Вес Андерсон

Опис:
Фільм розповідає про захоплюючі пригоди легендарного консьєржа Ґустава та його юного друга, портьє Зеро Мустафи. Співробітники готелю стають свідками крадіжки і пошуків безцінних картин епохи Відродження, боротьби за величезний статок багатої сім’ї і… драматичних змін в Європі між двома кровопролитними війнами XX століття.

«Хоббіт: Битва п'яти воїнств / The Hobbit: The Battle of the Five Armies»

8. «Хоббіт: Битва п’яти воїнств / The Hobbit: The Battle of the Five Armies»

Режисер: Пітер Джексон

Опис:
Коли загін з тринадцяти гномів наймав хоббіта Більбо Беґінса в якості зломщика і чотирнадцятого, “щасливого”, учасника походу до Самотньої гори, Більбо думав, що його пригоди закінчаться, коли він виконає своє завдання – знайде скарб, який так потрібен ватажкові гномів Торіну.

Подорож в Еребор і захоплене драконом Смауґом королівство гномів виявилися ще небезпечнішим, ніж припускали гноми і навіть Ґендальф – мудрий чарівник, який протягнув Торіну та його ватазі руку допомоги. У погоню за гномами кинулася армія орків, яких веде древнє зло, а ельфи й люди, з якими Більбо та його товаришам довелося мати справу під час подорожі і які постраждали від наслідків бажання гномів повернути свій дім, пред’явили права на щедру винагороду – частину скарбів Самотньої гори. Скоро неподалік від Самотньої гори зустрінуться п’ять армій, і лише кровопролитна битва визначить результати сміливого походу гномів.

«Поводир»

9. «Поводир»

Режисер: Олесь Санін

Опис:
Події фільму «Поводир» відбуваються на початку 1930-х років в УРСР у часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції. Американський підприємець Майкл Шемрок (Джеф Барел) разом зі своїм десятирічним сином Пітером (Антон Святослав Грін) приїздить до Харкова. Шемрок планує обміняти в СРСР трактор на зерно. Майкла з сином зустрічає спеціаліст по роботі з іноземцями, який робить підприємцю вигідну пропозицію. Після цього Майкл залишається в Радянській Україні та стає частиною радянської пропаганди. Випадково до рук Шемброка потрапляють секретні документи про заплановані в Україні репресії, через що він гине. Син Майкла стає випадковим свідком убивства батька. Пітеру дивом вдається втекти від переслідувачів — завдяки сліпому бандуристу Івану Кочерзі. Хлопчик пристає до сліпця і стає його поводирем. Подорожуючи Україною разом з кобзарем, він дуже швидко дорослішає. Взимку 1934 року сліпця Івана Кочергу разом з іншими кобзарями страчують під Харковом. Пітер лишаться єдиним живим свідком тих трагічних подій.

«Люди Ікс: Дні минулого майбутнього / X-Men: Days of Future Past»

10. «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього / X-Men: Days of Future Past» (2014)

Режисер: Браян Сінґер

Опис:
У 1981 році Братство мутантів фізично усуває кандидата в президенти США – сенатора Роберта Келлі. На дворі 2013 рік, і після скоєного вбивства сенатора фактично до влади прийшли Правоохоронці, просунуті роботи на чолі з Німродом. У живих залишилося не так багато Людей Ікс, які вирішують відправитися в минуле, щоб запобігти вбивству Роберта Келлі…Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Вас також зацікавить:

Напишіть відгук